Wspierajmy swoje dzieci w wyborze studiów!

Pomagaliśmy wybrać naszym dzieciom odpowiednie dla nich szkoły podstawowe i licea czy technika. Wspieraliśmy, kiedy podchodziły do egzaminu maturalnego trzymając za nie kciuki przez cały maj. To oczywiste, że jesteśmy z nimi, jako rodzice, również teraz, kiedy szukają swojej drogi na studiach licencjackich lub inżynierskich. Wspólna rozmowa, porównywanie różnych opcji i przede wszystkim emocjonalne wsparcie – to kluczowe elementy, które pozwalają podjąć właściwą decyzję.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, chcielibyśmy Państwu pomóc przygotować się do tego procesu. Dlatego oddajemy w Państwa ręce webinar z dr Beatą Rajbą, psycholożką i wieloletnią wykładowczynią akademicką, w ramach którego ekspertka podzieli się z Państwem szeregiem praktycznych wskazówek dotyczących tego ważnego kroku w życiu Waszych dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Uniwersytet Dolnośląski DSW to jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w całym regionie Dolnego Śląska.Na mapie Wrocławia jesteśmy już od 27 lat, a od 18 lat zajmujemy pierwsze miejsce wśród dolnośląskich uczelni niepublicznych. W rankingu „Perspektyw” z 2023 roku jesteśmy numerem 1 na Dolnym Śląsku i numerem 10 w Polsce!

Każdego roku kształcimy blisko 7000 studentów i uczestników studiów podyplomowych.

Nasza oferta studiów

W tegorocznej ofercie mamy: