Serdecznie zapraszamy na tegoroczne warsztaty organizowane podczas Dolnośląskiego Festiwalu Nauki — Trenuj Umysł🧠💪 Nasi wykładowcy przygotowali dla was specjalne szkolenia, dzięki którym poszerzycie swoje horyzonty i zdobędziecie nową wiedzę🧬🦠

Poznaj harmonogram:

• 16.09.2024, poniedziałek, dr Barbara Pawełko-Czajka, warsztat pt. "Prywatność w sieci — czy ona istnieje?" (zapisy zamknięte, brak miejsc)
  • 16.09.2024, poniedziałek, dr hab. prof. UD DSW Helena Wyligała, wykład pt. "Zmiany klimatu – czy TO nas dotyczy?" (zapisy zamknięte, brak miejsc)
  • 17.09.2024, wtorek, dr hab. prof. UD DSW Andrzej Brzeziński, warsztat pt. "A może własna firma? - warsztaty z przedsiębiorczości" (zapisy zamknięte, brak miejsc)
  • 17.09.2024, wtorek, dr Małgorzata Mikołajczak-Woźniak, online wykład/dyskusja pt. „Dzieci sieci”
  • 20.09.2024, piątek, dr Barbara Pawełko-Czajka, warsztat pt. "Hejt i dyskryminacja: Poznaj swoje prawa i nie bój się działać!" (zapisy zamknięte, brak miejsc)
  • 20.09.2024, piątek, dr hab. prof. UD DSW Maria Reut, dr Anita Szprych, dr Agata Gwizd-Leszczyńska, dyskusja/prelekcja pt. "Sztuka w przestrzeni miejskiej"

Zostały już ostatnie miejsca!

✍️Czekamy na twoje zgłoszenie: helena.wyligala@dsw.edu.pl