Drodzy Studenci, Drogie Studentki

przygotowaliśmy dla was specjalny materiał, w którym dr Julia Piotrowska przybliży wam temat pisania pracy magisterskiej. Wiemy ile stresu oraz wysiłku potrzeba, aby napisać pracę dyplomową, dlatego służymy pomocą.

W podcaście dowiecie się najważniejszych rzeczy:

1. Od czego zacząć i jak zmotywować się do pisania pracy magisterskiej?
  2. Zbieranie materiałów do pracy.
  3. Podstawy z pisania tekstu naukowego.
  4. Jak najlepiej przygotować się do obrony.

Aby zyskać darmowy materiał, zapisz się już dziś. Nie zwlekaj i poznaj tajniki przy pisaniu pracy magisterskiej.

LINK DO ZAPISU

dr Julia Piotrowska — Dzięki doktoratowi z językoznawstwa, studiom dziennikarskim oraz ukończonej specjalizacji z redakcji i edycji tekstu na filologii polskiej, potrafi profesjonalnie pracować z pisemną polszczyzną. Wiedzę teoretyczną o komunikacji w ojczystym języku ma szanse przekazywać studentom podczas zajęć akademickich z komunikacji, lingwistyki i marketingu.

Wielkie podziękowania dla dr Julii Piotrowskiej za poświęcony czas i przygotowanie materiału dla naszych studentów. Zapraszamy do odwiedzenia strony i z zapoznaniem się z ofertą dla studentów. http://www.slovo.com.pl/