ICF Polska Oddział Wrocław zaprasza coachów i sympatyków coachingu w dniu 6 września 2024 (piątek), w godz. 18.00-20.00 na kolejne wydarzenie stacjonarne – Coaching Cafe: Droga do sensu: budowanie poczucia sensu przez odkrywanie wartości.

🗣️Spotkanie poprowadzi Michał Gil – certyfikowany life & business coach i logoterapeuta, który wprowadzi nas w tematykę coachingu egzystencjalnego oraz możliwości wykorzystania narzędzi logoterapii w odkrywaniu i budowaniu poczucia sensu w życiu🫂

Podczas warsztatu będzie również poruszony temat znaczenia duchowości w pracy z drugim człowiek. Zaprezentowana zostanie koncepcja mówiąca o tym, że nawet w najbardziej niesprzyjającym środowisku człowiek zachowuje wolną wolę, dzięki której ma możliwość podejmowania wyborów. Wydarzenie to umożliwi wzbogacenie autorskiego warsztatu coachingowego o narzędzia logoterapeutyczne.

📍Miejsce spotkania: Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu, ul. Strzegomska 55, sala 309.

➡️Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy przesłać zgłoszenie mailowe na adres: malgorzata.warzycha@dsw.edu.pl, zawierające imię i nazwisko oraz informację o statusie w DSW: student, absolwent, pracownik lub współpracownik (wydarzenie jest bezpłatne dla osób powiązanych z życiem akademickim).

➡️Dla pozostałych osób wydarzenie jest płatne i mogą zapisać się poprzez stronę ICF: https://icf.org.pl/produkt/droga-do-sensu-budowanie-poczucia-sensu-przez-odkrywanie-wartosci/