Kurs przygotowawczy Analiza matematyczna i algebra skierowany jest do kandydatów na studia oraz studentów, którzy przed rozpoczęciem roku akademickiego chcą powtórzyć i usystematyzować wiedzę z zakresu analizy matematycznej i algebry.

Dla kandydatów na studia, którzy nie spełniają kryterium rekrutacyjnego wyniku maturalnego z matematyki, zakończenie kursu z wynikiem pozytywnym może być podstawą do spełnienia wymogów rekrutacyjnych z zakresu matematyki.
Kurs odbędzie się w dwóch terminach do wyboru: 23-27 września 2024 r. oraz 21-25 października 2024 r. i obejmuje 15 godzin dydaktycznych (5 spotkań x 3 godz.).
Kurs jest realizowany w formule stacjonarnej lub on-line (nie ma możliwości realizowania kursu w formie hybrydowej).

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest uiszczenie opłaty w wysokości 250,00 zł.
Opłaty w formie przelewu należy dokonać nie później niż do 3 dni od daty zgłoszenia na konto bankowe Uczelni.
Dane do przelewu: Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu, ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław; nr konta:
ING Bank Śląski S.A.  05 1050 1520 1000 0090 3195 9118
w tytule przelewu wpisując: nazwisko i imię uczestnika, kurs z matematyki

Zapisy na kurs pod adresem rekrutacja@dsw.edu.pl
Dodatkowe informacje dotyczące organizacji kursu pod adresem: malgorzata.chajdys@dsw.edu.pl
Biorąc udział w kursie akceptujesz załączony regulamin – regulamin