Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Komunikacja. Nauczyciel, uczeń, rodzic".

Współczesna edukacja stawia przed nauczycielami liczne wyzwania, od zarządzania relacjami z uczniami i rodzicami, po rosnące wymagania zawodowe. Kluczowym aspektem staje się efektywna komunikacja, która pozwala budować zaufanie i unikać konfliktów. O tym, jak radzić sobie z tymi problemami, będzie mowa podczas konferencji online „Komunikacja. Nauczyciel, uczeń, rodzic", która odbędzie się 16 października.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy, takie jak:

• Jak skutecznie budować trwałe relacje w szkole
  • Alternatywne metody oceny, które motywują uczniów
  • Strategie budowania zdrowych relacji z rodzicami
  • Techniki skutecznej prezentacji
  • Jak rozmawiać o trudnych kwestiach z młodzieżą

Link do zapisów

Prelegenci:

• Jakub Tylman – pedagog i terapeuta, opowie o budowaniu pozytywnych relacji w szkole
  • Przemysław Staroń – psycholog, przedstawi sposoby promowania dialogu w edukacji
  • Dorota Wellman – dziennikarka, zaprezentuje techniki skutecznych wystąpień publicznych
  • Maciej Jonek - psycholog społeczny, nauczyciel i wykładowca akademicki
  • Agnieszka Kozyra - specjalistka z zakresu pedagogiki specjalnej, pedagogiki osób z niepełnosprawnością intelektualną

i wielu innych.

Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty potwierdzające udział. Wydarzenie jest bezpłatne, wymagana jest rejestracja. Więcej informacji i zapisy na stronie: konferencjadlanauczycieli.pl.