Trwa konkurs dla studentów i doktorantów na zgłaszanie inicjatyw dydaktycznych, które wpłyną na rozwój nowoczesnego kształcenia w Polsce.

☑️ Jego celem jest wyróżnienie projektów edukacyjnych, które wspierają krytyczne myślenie, komunikację, współpracę oraz kreatywność.

💰Pula nagród wynosi 7 tysięcy złotych, zgłoszenia można wysyłać do 10 listopada. Inicjatywy dydaktyczne można zgłaszać poprzez formularz zamieszczony na Portalu Jakości Kształcenia ➡️ pjk.edu.pl/studenckie-inicjatywy-dydaktyczne-sid

Organizatorem konkursu jest Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia, od lat podnosząca dydaktyczną poprzeczkę w szkolnictwie wyższym. Organizatorzy nagrodzą najlepsze inicjatywy i opublikują je w formie e-booka. Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać projekty samodzielnie lub w zespołach. Projekt współfinansuje Minister Nauki.

➡️ Więcej informacji: 2024_09_15_Konkurs_Studenckie_Inicjatywy_Dydaktyczne.docx