Zbliżające się Święta to doskonała okazja, by nie tylko życzyć sobie zdrowia, szczęścia i pomyślności, ale i nieco pomóc w osiągnięciu tego szczęścia innym. W tym roku przygotowania do Świąt upływają w DSW między innymi pod znakiem:

• Szlachetnej Paczki, w którą to akcję zaangażował się Samorząd Studencki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Ponadto przedstawiciele Samorządu przeprowadzili „Projekt Święta”, wręczając koperty z życzeniami i symbolicznym siankiem studentom, wykładowcom i pracownikom.

• Świątecznej niespodzianki od Akademickiego Teatru Aula, pod postacią spektaklu „Świąteczne śpiwogranie”, który obejrzeć można w całości na naszym kanale na YouTube.

• Zbiórki Biblioteki DSW na rzecz kotów z Fundacji Pręgowane i Skrzydlate (zbiórka trwa do końca stycznia).

Wszystkim życzymy bardzo wesołych, rodzinnych i pełnych wypoczynku Świąt!