Labster, czyli wirtualne laboratoria na naszym uniwersytecie! Już tej jesieni wprowadzamy dodatkowe możliwości, dzięki którym będziecie mogli zgłębić swoją wiedzę.

W listopadzie wprowadzamy dla Was coś wyjątkowego – wirtualne symulacje laboratoriów biologicznych i chemicznych od firmy Labster! Dzięki temu narzędziu możecie eksperymentować, uczyć się i odkrywać świat nauki w realistycznych, ale w pełni wirtualnych laboratoriach. Nie martwcie się o odczynniki czy sprzęt – wszystko, czego potrzebujecie, znajdziecie w tej interaktywnej przestrzeni! Będzie ona zintegrowana z platformą Moodle na kierunkach z obszaru zdrowie, więc nie są Wam potrzebne żadne dodatkowe aplikacje ani dostępy.

To świetna okazja, aby rozwijać swoje umiejętności w dowolnym miejscu i czasie, przygotowując się do przyszłej pracy w zawodzie.

Chcesz zobaczyć co na Ciebie czeka? Więcej zobaczysz na naszym YouTube.

Labster Biology Virtual Labs