Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że 15 października 2024 r. Wrocławskie Centrum Akademickie uruchomi nabór wniosków do nowego programu stypendialnego, skierowanego do studentów i doktorantów zaangażowanych w działania na rzecz realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

Stypendia przyznawane będą w dwóch kategoriach:

• Dla studentów przygotowujących pracę magisterską dotyczącą zagadnień związanych z celami zrównoważonego rozwoju (1000 zł miesięcznie przez maksymalnie 9 miesięcy).
  • Dla studentów i doktorantów angażujących się w projekty i inicjatywy wspierające realizację celów ONZ zawartych w Agendzie na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030 (1500 zł miesięcznie przez maksymalnie 9 miesięcy).

Szczegółowe zasady aplikowania oraz wzór wniosku dostępne są na stronie:

Wypełnione wnioski należy składać do 15 listopada 2024 r. w siedzibie Wrocławskiego Centrum Akademickiego (ul. Ofiar Oświęcimskich 36, IV piętro, pokój 7, 50-059 Wrocław).