📢Mamy przyjemność poinformować o otwarciu trzech nowych specjalności, dzięki programowi Funduszu Europejskiego dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 🎓✨

👉 Projekt skierowany jest do 120 studentów i studentek nowych specjalności oraz 30 osób kadry akademickiej.

👩‍🏫 Stawiamy na rozwój kadry dydaktycznej z zakresu kompetencji cyfrowych, projektowania uniwersalnego i zielonej transformacji.

🧑‍🎓 Indywidualne podejście oraz wsparcie dla studentów i studentek poprzez realizacje dodatkowych elementów kształcenia, które umożliwią efektywne nauczanie.

🏫 Modernizacja infrastruktury poprzez utworzenie specjalistycznych pracowni, takich jak innowacyjny pokój dydaktyczny, pracownie VR/AR oraz platforma do obsługi projektów dyplomowych.

• Całkowita wartość projektu: 8 220 974,96 zł
  • Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 7 911 681,71 zł

Zapisz się już dziś i twórz z nami nową przyszłość! 🌍 👩‍💻

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie