Jako uczelnia staramy się wspierać Twoje pasje. Dlatego na naszej uczelni znajdziesz wiele możliwości, które pomogą je Tobie realizować. Zobacz, jakie organizacje studenckie, koła zainteresowań czy koła naukowe u nas działają. I przyłącz się!
Akademicki Teatr AULA
Akademicki Teatr AULA - nieprzerwanie działa już ósmy rok. Grupa teatralna powstała w 2014 roku, a oficjalny akt powołania Akademickiego Teatru AULA nastąpił w 2015 roku. Działania teatru stanowią fakultatywną formę zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie aktorstwa oraz sztuki teatru.
Na drodze klasycznego teatru dramatycznego, plastycznej narracji w żywym planie, ale też eksperymentów i poszukiwań form artystycznej wypowiedzi teatr proponuje społeczności studenckiej, akademickiej i lokalnej tworzenie forum alternatywnego sposobu wyrażania siebie, komentowania, podejmowania dialogu z otoczeniem.
Na swoim koncie mamy czternaście spektakli. Realizujemy również projekty: badawczo-artystyczne, muzyczne, kulturotwórcze z zakresu szeroko rozumianej humanistyki.
Scena Teatru AULA jest miejscem rozwijania pasji, otwartym dla wszystkich tych, którzy chcą poznać siebie i przekraczać własne ograniczenia, chcą tworzyć teatr.
Prowadzenie Teatru i zespołu - dr Monika Taras. Zapraszamy na FB Akademickiego Teatru Aula.
Kontakt: monika.taras@dsw.edu.pl
Koło naukowe Evo-Devo
Celem koła naukowego evo-devo (evolutionary developmental biology) jest popularyzacja nauk zajmujących się analizą, wyjaśnianiem zachowań ludzkich, ich przyczyn i uwarunkowań. Perspektywę badawczą tworzą następujące dziedziny nauki: psychologia ewolucyjna, biologia ewolucyjna, biologia człowieka, ale i dyscypliny z zakresu nauk społecznych, psychologii społecznej i innych dziedzin zajmujących się badaniem zachowań człowieka.
- Czy myślisz , że mógłbyś zabić? A może znasz kogoś, kto byłby zdolny do morderstwa? Dlaczego ludzie w ogóle zabijają i kiedy to robią?
- Dlaczego większość ludzi boi się pająków (niegroźnych i małych) i węży (odległych na co dzień), a nie lęka np. gniazdek elektrycznych (będących współcześnie realnym zagrożeniem bezpieczeństwa ludzi)?
- Dlaczego zawsze wiedźmy i czarownice są brzydkie a księżniczki ładne? Dlaczego uroda i atrakcyjność ma tak duże znaczenie w życiu społecznym?
- Dlaczego dzieci i młode różnych gatunków zwierząt wzbudzają u większości ludzi przyjazne uczucia?
- Dlaczego ludzie są skłonni wspierać bardziej osoby młode (często sprawne i zaradne) niż starsze - bardziej potrzebujące pomocy?
Jesteśmy "młodym i dynamicznym" zespołem 😊. Koło powstało stosunkowo niedawno i dopiero się rozwija, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje uczestników, jeżeli chodzi o poruszane tematy czy formy spotkań. Chętnie dzielimy się tym, co nas zastanawia, nad czym rozmyślamy przed snem i prowadzimy dyskusję, w której żadne ostatnie nie jest głupie. Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałaby się dowiedzieć "dlaczego?" - razem łatwiej znaleźć odpowiedź!
Opiekun: dr Joanna Mysiakowska
Kontakt: evodevo.dsw@gmail.com
Koło naukowe studentów bezpieczeństwa i administracji „Paradygmat”
Koło naukowe “Paradygmat” skupia studentów zainteresowanych szeroko rozumianą problematyką bezpieczeństwa i administracji. Koło studenckie organizuje spotkania dyskusyjne i konferencje, a także wspiera studentów w ich indywidualnych projektach.
Członkowie koła mogą czynnie uczestniczyć w konferencjach organizowanych przez Wydział Studiów Stosowanych, a zwłaszcza Kolegium studiów administracyjnych, bezpieczeństwa i technicznych. Zajmujemy się organizowaniem kursów, szkoleń i warsztatów, zarówno na uczelni jak i wyjazdowych, w tym inicjujemy wymiany międzynarodowe.
Opiekunowie: dr Emilia Kuczma, dr Bogusław Węgliński
Kontakt: paradygmat@dsw.edu.pl
"Koło Naukowe Twórców Gier i Aplikacji “Hello IT”
Koło Naukowe Twórców Gier i Aplikacji “Hello IT” powstało w 2020r. z inicjatywy grupy upartych studentów informatyki, którzy chcieli zrobić coś naprawdę niezwykłego.
Jesteśmy grupą technologicznych geeków zafascynowanych przede wszystkim C#, Unity i Pythonem. W naszej załodze znajdziesz studentów informatyki jak i mediów kreatywnych oraz znacznie więcej ciekawych, doświadczonych ludzi z różnych części świata.
Dołącz już teraz do społeczności prężnie rozwijającej się ekipy pasjonatów!
Gwarantujemy miłą atmosferą, e-sportowe czwartki oraz wsparcie w rozwoju osobistym wśród najlepszych!
Opiekunowie koła: mgr Maciej Śledź
Kontakt: hit.helloit@gmail.com
Koło naukowe warsztaty interpretacji "Sztukateria"
Koło Naukowe „Warsztaty Interpretacji SZTUKATERIA” jest miejscem realizacji różnorodnych zainteresowań studentów. Praca w kole to poszerzanie wiedzy, zdobywanie umiejętności, uczenie się przez działanie, zdobywanie praktycznego doświadczenia. To także miejsce wielostronnego praktycznego samokształcenia.
Zadaniem koła jest także, w ścisłym powiązaniu z powyższymi celami, opracowanie oferty i realizacja działań środowiskowych, przygotowanie prac na rzecz uczelni, a ponadto włączenie do współpracy innych studentów, pracowników, doktorantów oraz uczniów.
Koncepcja pracy koła zawiera opis realizowanych i planowanych działań naukowych, artystycznych, edukacyjnych oraz popularyzatorskich takich jak:
- współpraca - realizacja tematycznych wystaw w Galerii 55.
- koncerty w Galerii 55.
- spotkania - warsztaty artystyczne połączone z dyskusjami na temat edukacji artystycznej, krytyki, estetyki, uwarunkowań sztuki współczesnej, problematyki interpretacji oraz współczesnych przeformułowań dotyczących roli sztuki w codzienności.
Opiekunowie: dr hab. Maria Reut, prof. DSW, dr Anita Szprych
Kontakt: maria.reut@dsw.edu.pl anita.szprych@dsw.edu.pl
Koło naukowe studentów Psychologii RozOs
Koło naukowe RozOs funkcjonuje od 2015 roku. Główną jego ideą jest inicjowanie działań ukierunkowanych na rozwój osobisty oraz poszerzanie kompetencji społecznych i zawodowych studentów. W ramach koła funkcjonują dwie sekcje:
- Sekcja „Jaskółka”, która stara się przekazywać wiedzę z zakresu psychologii i socjologii, publikując artykuły, nagrywając podcast i tworząc nowe projekty, a wszystko to we współpracy zarówno ze specjalistami, jak i każdym, kto chce przekazać wartościową wiedzę. Kontakt: sekcjajaskolka@dsw.edu.pl
- Sekcja NUMINOUS, która jest miejscem pogłębiania wiedzy z zakresu uzależnień od substancji psychoaktywnych. Poruszane tematy dotyczą redukcji szkód, polityki narkotykowej i profilaktyk związanych z uzależnieniami. Nasze spotkania oparte są o dyskusje, spotkania z gośćmi oraz analizowaniu najnowszych badań.
Oferta koła adresowana jest w szczególności do studentów psychologii poszukujących przestrzeni do wdrażania własnych pomysłów z obszaru psychologii. Podczas wspólnych spotkań, studenci realizują projekty badawcze i publikują ich wyniki, organizują wydarzenia naukowe, nawiązują kontakty ze specjalistami z dziedziny psychologii oraz dziedzin pokrewnych, wymieniają się doświadczeniami, poszerzają swoją wiedzę i wzmacniają swoje kompetencje społeczne.
Opiekunowie koła: mgr Maciej Jonek, mgr Wioletta Klimczak
Kontakt: maciej.jonek@dsw.edu.pl wioletta.klimczak@dsw.edu.pl
Koło naukowe studentów psychologii FLOW
Koło Naukowe Psychologii FLOW działa przy Kolegium Psychologii Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW. Chcemy, aby środowisko akademickie było twórcze i otwarte na różne inicjatywy. Koło ma na celu budzenie i rozwijanie zainteresowań naukowych i badawczych studentów.
Prowadzimy projekty z zakresu badań jakościowych i wpływu arteterapii oraz gier planszowych na redukcję stresu. Sprawdzamy integracyjne działanie choreoterapii w środowisku studenckim. W kole utworzyliśmy również sekcję, która obrała sobie za zadanie promowanie wiedzy z zakresu psychoonkologii i współpracę z organizacjami pozarządowymi.
Prowadzimy fanpage na Facebooku i profil na Instagramie pod nazwą Flowminacja, mające na celu popularyzowanie wiedzy z zakresu psychologii.
Opiekun: mgr Ewelina Cichoń
Kontakt: Knpsych.dsw@gmail.com
"LEKKIE PIÓRO Koło Pisarskie"
Koło Naukowe Lekkie Pióro powstało z inicjatywy studentów dziennikarstwa, którzy chcieli robić coś więcej.
Lekkie Pióro powstało by pisać, ale podejmuje się różnych działań związanych z dziennikarstwem. Stawiamy na rozwój z uśmiechem, a w naszych szeregach panuje luźna, twórcza atmosfera.
Zarząd koła: Magdalena Bagińska – przewodniczący, Anna Brzózka – członek zarządu.
Sprawdź nasz INSTAGRAM
Opiekun: dr Marek Zimnak
Kontakt: kolo.pisarskie@dsw.edu.pl
Magdalena Bagińska (przewodniczący): tel. 604 502 129, mail: dsw48431@student.dsw.edu.pl
Marek Zimnak (opiekun): tel. 609 666 873, mail: marek.zimnak@dsw.edu.pl
Koło inicjatyw pedagogicznych Entuzjazm
Koło inicjatyw pedagogicznych Entuzjazm powołane przez studentów studiów licencjackich na kierunku Pedagogika w roku akademickim 2020/2021, wspierane jest także przez studentów studiów magisterskich.
Do zadań koła należą m.in.: propagowanie wiedzy z zakresu pedagogiki i pokrewnych dyscyplin naukowych oraz integracja środowiska akademickiego wokół inicjatyw edukacyjnych, w tym wymiana doświadczeń w zakresie szeroko rozumianej praktyki pedagogicznej, organizowanie spotkań dyskusyjnych, prelekcji, warsztatów i konferencji, współpraca z kołami naukowymi i innymi organizacjami studenckimi działającymi w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW i w innych uczelniach w Polsce i za granicą.
Koło współpracuje również z innymi akademickimi i pozaakademickimi instytucjami, placówkami i organizacjami działającymi w obszarze edukacji realizując projekty edukacyjne i naukowe, w tym w ramach konkursów, o tematyce pedagogicznej lub pokrewnej. Przykładem takich działań jest zrealizowany, w ramach konkursu „Akademia Umiejętności” projekt „Dzień dziecka we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania”, który przygotowany był dla dzieci i młodzieży szczególnie dotkniętych psychologicznymi i społecznymi skutkami pandemii Covid- 19. Zaproponowane działania obejmowały aktywności edukacyjne, artystyczne i sportowe. A udział w tym przedsięwzięciu z całą pewnością pozwolił na rozwój i wzmocnienie kluczowych kompetencji pedagoga.
Opiekunowie naukowi: dr Katarzyna Gawlicz, dr Marcin Starnawski
Kontakt: kolopedagogiczne@dsw.edu.pl
Koło Psychoonkologii ,,La vie”
Koło powstało z wyłącznej inicjatywy studentów psychologii, którzy ukształtowali jego charakter według własnej wizji. Oto jak sami opisują czym się zajmują:
- Zajmujemy się pogłębianiem wiedzy z obszaru psychologii, ze szczególnym uwzględnieniem psychologii zdrowia i emocji, interwencji kryzysowej, profilaktyki oraz interesujących nas nurtów psychoterapii;
- Skupiamy się na pogłębianiu swoich umiejętności w zakresie wspierania psychologicznego osób doświadczających kryzysu np. w związku z chorobą nowotworową;
- Zdobywamy nowe kompetencje tworząc i realizując autorskie projekty;
- Współpracujemy z licznymi organizacjami i instytucjami tj. fundacje, stowarzyszenia, placówki zdrowotne, itp. Systematycznie prowadzimy spotkania edukacyjne, seminaria oraz interwizje koleżeńskie;
- Motywujemy się nawzajem i wspieramy w pokonywaniu kolejnych szczebli edukacji studenckiej;
- Przede wszystkim jednak, nieustająco, szukamy inspiracji do własnego rozwoju, realizujemy swoje pasje i zbieramy doświadczenia, w sposób kreatywny tworząc naszą społeczność studencką.
Dlaczego ,,Psychoonkologia”?
Choroba nowotworowa, uznana za cywilizacyjną jest powszechna, występująca globalnie, dotyczy każdej nacji, środowiska, społeczeństwa i, jak mawiał przyjaciel i mentor naszego Koła – Piotr Bursiewicz: jest jak kamień rzucony w wodę, tworzy okręgi, a każdy z nas znajduje się na którymś z nich, czy to na pierwszym jako pacjent, czy na którymś z kolei – jako dziecko, partner, przyjaciel, współpracownik osoby w kryzysie zdrowotnym.
Zdrowie
Soma i psyche składają się na jedność – Osobę Ludzką. To do nas - przyszłych psychologów i terapeutów należy kształtowanie świadomości zdrowotnej, zwiększanie
kompetencji, zasobów zdrowotnych oraz udzielanie różnych form wsparcia i profesjonalnych interwencji.
Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy!
Opiekun koła: Mgr Wioletta Klimczak
Kontakt: kolo.lavie@dsw.edu.pl
Koło naukowe studentów mediów kreatywnych "PLUM9"
Koło naukowe „Plum9” powstało w 2020 r. z inicjatywy studentów kierunku Media kreatywne: game design, animacja 3D i efekty specjalne. To grupa, w ramach której trwa wymiana wiedzy i umiejętności z zakresu grafiki, animacji oraz game designu.
Członkowie koła to m.in. pracownicy największych polskich studiów deweloperskich, uczestniczący w tworzeniu znanych polskich gier komputerowych.
Celem koła jest rozwijanie kreatywnych umiejętności studentów, organizacja spotkań z doświadczonymi specjalistami, a także realizacja własnych projektów gier i animacji. Razem z członkami "Plum9" poznasz tajniki pracy zespołowej, silników graficznych i wielu innych programów, a także zdobędziesz masę nowych, ciekawych kontaktów.
Opiekun: dr Szymon Makuch
Kontakt: szymon.makuch@dsw.edu.pl
Studio 47 - Studenckie Koło Fotografii i Multimediów
Studio 47 to społeczność, która w fotografii widzi medium i działanie z sensem. Nasze koło jest miejscem spotkania i dzielenia się wiedzą, umiejętnościami i pomysłami, dzięki którym fotografia i wideo służą dobrej komunikacji, poruszają do działania. Działamy, żeby tworzyć i tworzymy, żeby działać.
W pracowni fotograficznej na Strzegomskiej 47 szlifujemy warsztat i eksperymentujemy. Regularnie organizujemy warsztatowe wyjazdy plenerowe, na których mamy czas tylko dla siebie i fotografii.
Dążymy do najwyższej jakości tego, co tworzymy i prezentujemy jako własne projekty fotograficzne i multimedialne. Jesteśmy też otwarci na współdziałanie i wsparcie tam, gdzie możemy pomóc aparatem i kamerą.
Opiekun: dr Michał Otrocki
Kontakt: michal.otrocki@dsw.edu.pl
Koło naukowe studentów HR&COACHING
Studenckie Koło Naukowe HR&C powstało w 2020 roku, skupiając studentów kierunku Human Resources i Coachingu oraz wszystkich pasjonatów coachingu i zarządzania potencjałem ludzkim, niezależnie od kierunku studiów. Nasze spotkania to doskonała okazja do networkingu, wymiany doświadczeń oraz wzajemnego wsparcia, zwłaszcza w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem potencjałem ludzkim.
Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań oraz śledzenie najnowszych trendów w obszarze HR i coachingu. Nawiązaliśmy współpracę z ICF Wrocław oraz Dolnośląską Izbą Coachingu – kluczowymi instytucjami zajmującymi się coachingiem na Dolnym Śląsku. Od 6 września 2024, pod patronatem naszego koła, na terenie naszej uczelni organizujemy cykliczne spotkania Coaching Coffee, które są otwarte i bezpłatne dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Dolnośląskiego.
Od października 2024 powracamy do organizacji naszych, regularnych, miesięcznych spotkań raz w miesiącu- w wybrany piątek popołudniu. Zapraszamy na nie znakomitych prelegentów, którzy prowadzą inspirujące warsztaty z zakresu HR i coachingu. Oprócz tego, podczas spotkań poznajemy nowe, ciekawe narzędzia z obszaru HR i coachingu, dyskutujemy o najnowszych trendach, przygotowujemy prelekcje i debaty tematyczne, oraz zastanawiamy się nad kierunkami własnego rozwoju zawodowego. Bardzo w tym pomagają fantastyczni eksperci z branży.
Aktualnie prowadzimy zapisy do naszego koła. Jeśli zatem interesujesz się HR-em i/lub coachingiem i chcesz rozwijać swoje kompetencje oraz zdobywać praktyczną wiedzę z tych obszarów serdecznie zapraszamy! Szczególnie zapraszamy osoby aktywne i zaangażowane, które pragną poświęcić swój wolny czas na doskonalenie umiejętności w jednej lub obu dziedzinach.
Opiekun koła: mgr Małgorzata Warzycha – Menadżer studiów I stopnia „Psychologia w biznesie” oraz II stopnia „HR i coaching” oraz wykładowczyni na obu kierunkach.
Kontakt i zapisy:
📧 dsw.hrckolonaukowe@gmail.com
📧 malgorzata.warzycha@dsw.edu.pl
Koło naukowe "Menedżer przyszłości"
Koło powstało wraz z kierunkiem Zarządzanie i skupia głownie studentów tego kierunku, ale znaczący udział mają również studenci innych kierunków naszego Uniwersytetu.
Celem Koła jest kreowanie postaw i zachowań przedsiębiorczych wśród studentów, rozbudzanie zainteresowań pracą naukowo-badawczą a także zwiększenie wiedzy ekonomicznej i umiejętności praktycznych z zakresu zarządzania organizacją, przedsiębiorczości oraz przybliżenie problemów praktyki gospodarczej.
Realizacja celu odbywa się poprzez:
- organizowanie szkoleń i wykładów w ramach Akademii „Wiem więcej”,
- współpracę z przedstawicielami praktyki gospodarczej i organizację spotkań w cyklu „Ludzie sukcesu biznesowego”,
- organizację projektów z udziałem studentów, które przybliżają świat biznesu,
- w najbliższych miesiącach zostaną zorganizowane m.in.: Uczelniane zawody Revas (symulacja biznesowa),
- wykłady o inwestowaniu na rynku kapitałowych (gł. w krypowaluty), prowadzone przez inwestorów ze znaczącymi sukcesami w tym obszarze.
Opiekun: dr hab. Andrzej Brzeziński, prof. DSW
Kontakt: andrzej.brzezinski@dsw.edu.pl
Koło Naukowe „Bractwo inżynierii cyfrowej”
Koło powstało w kwietniu 2023 roku i związane jest z kierunkiem informatyka.
Cele Koła:
- Badania naukowe związane z architekturą i projektowaniem układów FPGA.
- Eksperymenty z wykorzystaniem układów FPGA w różnych dziedzinach, takich jak przetwarzanie sygnałów, przetwarzanie obrazów czy uczenie maszynowe.
- Projektowanie i implementacja algorytmów na układach FPGA, które pozwalają na efektywne wykorzystanie ich zasobów i zwiększenie wydajności.
- Przegląd i analiza dostępnych narzędzi i technologii związanych z układami FPGA, takich jak środowiska projektowe czy narzędzia diagnostyczne.
- Poszukiwanie zastosowań układów FPGA w dzisiejszym świecie, w tym identyfikacja potencjalnych problemów, które mogą być rozwiązane z ich wykorzystaniem, a także opracowywanie prototypów rozwiązań wykorzystujących układy FPGA.
- Organizacja warsztatów i szkoleń dla studentów i pracowników naukowych, w celu propagowania wiedzy związanej z układami FPGA i zwiększenia umiejętności praktycznych z nimi związanych.
- Współpraca z innymi kołami naukowymi i zewnętrznymi partnerami w celu wymiany wiedzy i doświadczeń oraz wspólnych projektów i badań.
Opiekun: dr inż. Tomasz Długosz
Kontakt: kuchalskimariusz@gmail.com
Akademickie Koło Naukowe Kosmetologii KOSMEO
Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który powstał stosunkowo niedawno, ale z pasją rozwija się na polu kosmetologii. Naszym głównym celem jest promowanie wiedzy i badań z zakresu kosmetologii oraz zachęcanie do dzielenia się spostrzeżeniami i pomysłami wśród naszych członków.
Nasze spotkania to okazja do otwartej dyskusji na temat najnowszych trendów, innowacji i badań w dziedzinie kosmetologii. Jesteśmy otwarci na różnorodność tematów i form spotkań, więc każdy członek może wnosić swoje propozycje i pomysły.
Członkowie KOSMEO mają również szansę uczestniczyć w konferencjach branżowych oraz korzystać z różnorodnych szkoleń i warsztatów. Wierzymy, że dzięki wspólnym wysiłkom i pasji do kosmetologii możemy tworzyć inspirujące środowisko naukowe.
Dołącz do nas, jeśli jesteś ciekawy fascynującego świata kosmetologii i chcesz zgłębiać tajniki tej dziedziny razem z nami.
Opiekun: dr Justyna Rewak-Soroczyńska
Kontakt: justyna.rewak-soroczynska@dsw.edu.pl
Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Specjalnej „Inkluzja”
Nasze cele to:
- zaangażowanie/działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami, trudnościami rozwojowymi i edukacyjnymi,
- popularyzacja wiedzy pedagogicznej służącej inkluzji społecznej – szczególnie z zakresu pedagogiki specjalnej i nauk z nią powiązanych,
- wdrażanie członków Koła do pracy naukowej.
- integracja środowiska uniwersyteckiego wokół zagadnień pedagogiki specjalnej zorientowanych na inkluzję edukacyjną i społeczną.
Realizujemy swoje cele poprzez:
- rozwijanie zainteresowań oraz pogłębianie wiedzy z zakresu pedagogiki specjalnej oraz nauk z nią związanych (np. problematyka neuroróżnorodności),
- poszerzanie kompetencji społecznych oraz umiejętności praktycznych i zawodowych,
- organizowanie i uczestniczenie w warsztatach, treningach i szkoleniach pedagogicznych oraz w konferencjach, seminariach i projektach badawczych,
- projektowanie i realizowanie różnych form działalności o charakterze prospołecznym oraz naukowym, edukacyjnym, profilaktycznym i terapeutycznym,
- publikowanie i udostępnianie dorobku Koła dotyczącego między innymi projektów profilaktycznych czy terapeutycznych,
- współpracę z organizacjami działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnościami w kraju i za granicą.
Opiekunowie Koła: dr Małgorzata Oleniacz, prof. Uniwersytetu DSW, dr Agnieszka Szymajda
Kontakt: inkluzja.kn@gmail.com
Prowadzimy także profil na Instagramie: inkluzja_kn
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w naszym Kole 😊
Koło Naukowe CyberSec
W ramach koła będziemy zajmować się szeroko pojętym aspektem cyber bezpieczeństwa. Będą to zarówno aspekty techniczne (we współpracy m.in. z Akademią #CISCO), jak i badaniami za zakresu psychologii i socjologii. Nie zapomnimy również o #AI i jego zastosowaniach zarówno po jasnej, jak i ciemniej stronie mocy.
Opiekun Koła: dr Ścibór Sobieski
Zarząd Koła: Jakub Sandomierski, Jakub Ostrowski, Jakub Rakowiecki